Tel: 06-27876388
Louis: 06-27876388
Thea: 06-27876388

De beeldentuin is weer geopend! Tot 20 augustus is de beeldentuin open van donderdag t/m zondag van 11:00 tot 17:00 uur.

Top weekend ondanks wateroverlast

Top weekend ondanks wateroverlast

Geplaatst op: 7 jun, 2017

Het pinksterweekend 2017, geweldig weer, geweldige gasten, met alleen een klein smetje op zaterdagavond toen de hemel naar beneden stortte, en de galerie onder water kwam te staan. Gelukkig hadden we hulp. Jan Ali en Johannes hielpen ons de boel weer snel aan kant te maken. Zondag scheen de zon weer volop, en waren er weer ruim 100 bezoekers die van de tuin en de galeries konden genieten.

Wilt u het werk van Wies Jansen uit Arnhem nog komen bekijken, haar schilderijen hangen  nog  t/m 25 juni in galerie de Schaapskooi.

Vanaf 29 juni t/m 1 oktober zal Fietje Herbrink uit Dalfsen exposeren in de galerie.

Op zondagmiddag 2 juli zal zij zelf aanwezig zijn, en is er live muziek in de tuin van het Roemeense duo Constantin.

 

Contactformulier

Vul onderstaande velden in en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met u opnemen.