Tel: 06-27876388
Louis: 06-27876388
Thea: 06-27876388

De beeldentuin is weer geopend! Tot 20 augustus is de beeldentuin open van donderdag t/m zondag van 11:00 tot 17:00 uur.

Rieta van Capelle exposant  “75 jaar vrijheid” in Beeldentuin Witharen

Rieta van Capelle exposant “75 jaar vrijheid” in Beeldentuin Witharen

Geplaatst op: 8 apr, 2020

Gefascineerd door expressie en emotie tekent Rieta van Capelle een levendige weergave van de uitstraling van mens en dier. Met een snufje magie en de kracht van eenvoud, tekent zij met grafiet en houtskool. Diepgang van kleur brengt haar in de beleving van een andere dimensie waar fantasie en werkelijkheid in haar schilderijen ( in acryl of aquarel) samenkomen. Zij ziet de mens in verbinding met al wat is. Zo ontstaat in haar werk de spiegel van de ziel.
Zij volgde de Fotovakschool en kreeg les van bekende kunstenaars. De achtergrond natuurgericht-creatief-therapeut inspireert Rieta in haar werk als beeldend kunstenaar. Haar kunstwerken, magisch realistisch met een vleugje jugendstil, worden regelmatig geëxposeerd. Rieta maakt deel uit van de werkgroep Montmartre en geeft o.a. workshops ‘schilderen op muziek’.

Een kijkje in de ontstaansgeschiedenis van  het werk van Rieta van Capelle, geïnspireerd op het thema 75 jaar vrijheid.

“Ultieme Vrijheid”

   

 

Wat is het ultieme gevoel van vrijheid?

Geen legerlaarzen … maar met je blote voeten in het warme zand.

Geen vernieling door geweld… maar de ondergaande zon bewonderen.

Geen legerhelm op je hoofd… maar de wind met je haren laten spelen.

Geen rouw… maar de kleuren van de liefde dragen.

Geen saluut in een mars… maar dansen met je blote voeten in het warme zand.

 

50 x 70 formaat
acryl op doek
€ 425,-

 

Contactformulier

Vul onderstaande velden in en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met u opnemen.