Tel: 06-27876388
Louis: 06-27876388
Thea: 06-27876388

De beeldentuin is weer geopend! Tot 20 augustus is de beeldentuin open van donderdag t/m zondag van 11:00 tot 17:00 uur.

1 augustus 13.30 – 16.30 Meet – and – Greet , tevens opening expositie Aly Schutte in Beeldentuin Witharen

1 Aug

Omdat de officiële opening van de Zomerexpositie 2020 van Beeldentuin Witharen, met dit jaar de extra expositie “75 Jaar Vrijheid” , op 3 mei in verband met de corona crisis niet door kon gaan, zal burgemeester Hans Vroomen op zaterdagmiddag 1 augustus  deze twee exposities extra in het zonnetje te zetten. Tevens zal de expositie van Aly Schutte in galerie de Schaapskooi geopend worden door kunstenaar Eric Schutte uit Ommen.

Omdat we niet te veel mensen tegelijk in de tuin willen en kunnen ontvangen, houden we van 13.30 – 16.30  een Meet-and-Greet middag waarbij alle kunstenaars die deelnemen aan de Zomerexpositie 2020, zoveel mogelijk aanwezig zullen zijn. Zowel de kunstenaars die in de beeldentuin exposeren, als de kunstenaars die deelnemen aan de extra expositie 75 jaar vrijheid vertellen je graag over hun werk!

Rond 16:00 uur zal burgemeester Vroomen de kunstenaars toespreken, waarna Eric Schutte iets zal vertellen over de net ingerichte expositie van zijn moeder, Aly Schutte uit Ommen. Haar expositie in Galerie de Schaapskooi is van 30 juli t/m 27 september te bewonderen.

 

Contactformulier

Vul onderstaande velden in en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met u opnemen.